Drobečková navigace

Úvod > O škole > Odborná praxe žáků

Odborná praxe žáků

Stavební firmy, ve kterých žáci školy vykonávají odbornou praxi

VERMAX Vážní 494 Hradec Králové
JIRSÍK Josef Hryzely 41 Kosteleč nad Černými lesy
R.KMOCH s.r.o. U KamennéVily 513 Pardubice
EVČ s.r.o. Arnošta z Pardubic 676 Pardubice
Agrostav Pce, a.s. B.Němcové 2625 Pardubice
DUVOX s.r.o. Štrossova 129 Pardubice
PSVK s.r.o. Vážní 531 Hradec Králové
Stav. fa Vl.Pivoňka Ledečko 99 Sázava
MATEX HK s.r.o. Kladská 181 Hradec Králové
DOMEČEK-HK s.r.o. Svatopluka Čecha 253 Jaroměř
LABSKÁ str. a stav.spol. s.r.o. Kunětická 2679 Pardubice
STAFI s.r.o. Ostřešany 320 Pardubice
Stav.spol.Žemlička s.r.o. Mikulovická 24 Pardubice
GJ stavební s.r.o. V Zahradách 725 Golčův Jeníkov
B+M STAVBY s.r.o. Mezi Mosty 1793 Pardubice
AN:NA design s.r.o. Přívozní 1054 Praha 7
Instal spol.s.r.o V Ráji 575 Pardubice
Zednictví Z.Kloz Dr.Vojtěcha 423 Nový Bydžov   
MARHOLD a.s. Jiráskova 169 Pardubice
VERTIKÁL Chrudim sp.s r.o. Masaryk.nám. 63 Chrudim
Richter+Frenzel s.r.o. Hradišťská 407 Pardubice
KOPA zámečnictví sd. St.Čivice 258 Pardubice
JNOSEK prov.staveb St.Ždánice 165 Staré Ždánice 
ALUFRONT, s.r.o.    Náchodská 2101 Nové Město nad Metují
JanLeksa  Poděbradova 185 Svratka
VAKSTAV spol.s r.o.   Jablonné nad Orlicí
Stavitelství Semtín s.r.o. Jahnova 8 Pardubice
KPM STAV s.r.o. Dlouhá 720/46 Praha 1   
Stavby KAPITÁN s.r.o. Račanská 309 Svratka
Voda-top. M.Pavlíček Klešice 83 Heřmanův Městec
K-STAV Třebíč s.r.o. U Barborky 90 Třebíč  
REKOS S+D s.r.o. Štolbova 272 Nechanice
B a M STAVBY s.r.o. Mezi Mosty 1793 Pardubice
Zednictví Sotona J. Palackého nám.373 Skuteč
Václav ULRICH Nerad 15 Živanice
VM DOLUR o.v.s. Staré Čivice 11 Pardubice
R.Hendrych stavby K Májovu 1400 Chrudim
PVB spol. s r.o.  Tylova 220 Dašice
ZD Chýšť   Chýšť Vápno u Přelouče
Jirout+Říha Bukovka 58 Lázně Bohdaneč
M.Růžička Stolany 103 Heřmanův Městec
MÚ Holice   Holice    
PSP Chrast Chrast 697  Chrast
THS stavební s.r.o. Doubravice 46 Pardubice
DELF CZ LŽIČAŘ S.R.O. Chotěnice 26 Heřmanův Městec
Pásek stav.firma Starohradská 400 Polička   
CONCRETE s.r.o. Pospíšilovo nám.783   Pardubice
GRANO Skuteč sp.s r.o. Tyršova 389 Skuteč 
Stavok s.r.o. Starý Máteřov 144 Pardubice
ZALSTAV sp.s  r.o. Zálší 5 Choceň
RENOS s.r.o. Ostřešanská 310 Pardubice
ADAM PRVNÍ s.r.o. Jindřišská 746 Pardubice
Stav.spol.Chrudim s.r.o. Čáslavská 1247 Chrudim
BW-Projekce s.r.o. Vysokomýtská 718 Holice
BOKR – B.Krejčí Luční 1850 Pardubice
Jan VLK Lidická 373     Pardubice
Konstr.střech s.r.o. Mánesova 1418 Úvaly
METROSTAV a.s. Koželužská 2246  Praha 8  
ROVEX Engineering T.G.Masaryka 313 Slatiňany
Chládek+Tintěra, Pce a.s. K Vápence 2677 Pardubice 
VaK Pce Teplého 2014  Pardubice 
Ing. T. Melichar Verdunská 28 Praha 6
Stavitelství Klým Račanská 186 Přelouč
STŘEKO Chrudim s.r.o. Čáslavská 630 Chrudim
CESA Pardubice, a.s. J.Potůčka 250 Pardubice
GIPSMONT sp.s r.o. V Tejnecku 175 Chrudim
Ing.Jan Hikele Svitavská 54  Svitavy 
HOCHMAN Škudly 15 Přelouč
HANA stav.práce   Husova 789   Chrudim III
ONESORK L. Veselí 99 Veselí  
K+N stav.spol. s.r.o. Na Vrtálně 84 Pardubice
BERNAT J. Samšina 47 Samšina
VEJMAN T.   K.Lánského 835 Jaroměř 
HIKELE s.r.o. Svitavská 54 Svitavy
JK stavebniny s.r.o. Pod Habřím 17 Spojil
Dolestav SY s.r.o. Hlavní 413/17a Svitavy - Lačnov
Hana stav.práce     Husova 789 Chrudim

 

Fulltextové vyhledávání

Vypsáno 3. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018 pro denní studium oboru Stavebnictví a vybrané učební obory:

http://www.spsstavebni.cz/prijimaci-rizeni