Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Pedadogičtí pracovníci

Pedadogičtí pracovníci

Teoretická výuka

Sborovna                                466 680 339 - linka 166, 702 286 670

 

Ing. arch.
Branislav Blažek

odborné předměty

blazek@spsstavebni.cz

466 680 339, linka 170

Ing. Zdeněk Dobiáš odborné předměty dobias@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 172
Ing. Věra Drábková odborné předměty drabkova@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 167
Mgr. Adéla Filipová všeobecné předměty filipova@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 170
Mgr. Iva Chauturová odborné předměty chauturova@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 173
Mgr. Erika Kubelková
všeobecné předměty kubelkova@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 167
PhDr. Marcel Kušička všeobecné předměty kusicka@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 169
Mgr. Jiří Kutina všeobecné předměty kutina@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 160
Ing. Luboš Minařík odborné předměty

minarik@spsstavebni.cz

466 680 339, linka 161
Mgr. Žaneta Ondrašíková všeobecné předměty ondrasikova@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 168
Mgr. Lucie Randáková všeobecné předměty

randakova@spsstavebni.cz

466 680 339, linka 163
Ing.Jiří Rieger odborné předměty rieger@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 172
Ing. Veronika Švadlenková odborné předměty

svadlenkova@spsstavebni.cz

466 680 339, linka 167
Mgr. Monika Tompos všeobecné předměty tompos@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 173
Mgr. Aleš Trojan odborné předměty trojan@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 168
VÝCHOVNÝ PORADCE:    
Ing. Iva Řežábková odborné předměty rezabkova@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 170,
702 286 667

Odborný výcvik

Sborovna                                  466 680 339 - linka 150, 727 806 208
Peml František - vedoucí OV

peml@spsstavebni.cz

466 680 339, linka 118
Brych Petr brych@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 148
Gažík Julius gazik@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 154
Honig Pavel

honig@spsstavebni.cz

466 680 339, linka 146
Mňuk Pavel mnuk@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 149
Staněk Václav stanek@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 140
Stýblo Luboš styblo@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 145
Teplý Josef teply@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 154

Vychovatelé domova mládeže

Službu vykonávající vychovatel 702 286 664
Záznamník 466 680 032
Roman Kopáček vedoucí vychovatel kopacek@spsstavebni.cz 466 680 342, linka 153
Mgr. Drahoslav Česák vychovatel cesak@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 128
Daniela Zezuláková vychovatelka zezulakova@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 128
Roman Kudrna vychovatel kudrna@spsstavebni.cz 466 680 339, linka 128