Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Předmětové komise > Předmětové komise SPŠ stavební Pardubice pro školní rok 2015/16

Předmětové komise SPŠ stavební Pardubice pro školní rok 2015/16



Datum konání:
1.9.2015
Datum ukončení:
30.6.2016
Předmětové komise SPŠ stavební Pardubice pro školní rok 2015/16
(tučně zvýrazněn předseda komise)

Předmětová komise odborných předmětů STAVO a KOVO oborů

Předmětová komise odborných předmětů DŘEVO oborů

Předmětová komise Všeobecně vzdělávací předměty - humanitní

Ing. Zdeněk Dobiáš Mgr. Aleš Trojan Mgr. Monika Tompos
Ing.Jaromír Štěpán Ing. Zdenka Kubešová Mgr. Žaneta Ondrašíková
Mgr. Iva Chauturová František Peml Ing. Zdeněk Dobiáš
Luboš Stýblo Julius Gažík Mgr. Jiří Kutina
Václav Staněk Jiří Raušer  
Petr Brych Josef Teplý  
  Pavel Mňuk  
Předmětová komise odborné předměty maturitních oborů Předmětová komise Všeobecně vzdělávací předměty - přírodovědné a technické
Ing. Iva Řežábková Mgr. Adéla Filipová
Ing. Věra Drábková PhDr. Marcel Kušička
Ing. Jiří Rieger Ing. Zdenka Kubešová
Mgr. Iva Chauturová Mgr. Klára Veverková
Ing. Veronika Horáčková  
Zkušební komise pro opravné a rozdílové zkoušky a pro doplnění klasifikace Střední průmyslové školy stavební Pardubice od 1.9.2015
 

Zkušební komise - odborné předměty učebních oborů

Zkušební komise - předmětů ČJL a cizí jazyk

Předseda Ing. Zdeněk Dobiáš Předseda Mgr. Monika Tompos
Místopředseda Mgr. Aleš Trojan Místopředseda Mgr. Žaneta Ondrašíková
členové Ing.Jaromír Štěpán členové Ing. Zdeněk Dobiáš
Ing. Zdenka Kubešová Mgr. Renata Petružálková
Mgr. Iva Chauturová  
Ing. Jiří Rieger    
  Ing. Iva Řežábková    

Zkušební komise -všeobecně vzdělávacích předmětů (kromě ČJL, CJ, MAT, FYZ, CHE, IKT)

Zkušební komise - předmětů MAT, FYZ, CHE, IKT

Předseda PhDr. Marcel Kušička Předseda Mgr. Adéla Filipová
Místopředseda Mgr. Žaneta Ondrašíková Místopředseda PhDr. Marcel Kušička
členové Mgr. Jiří Kutina členové Mgr. Jiří Kutina
Ing. Iva Řežábková Ing. Zdenka Kubešová
Ing. Zdenka Kubešová  
   
   

Zkušební komise - odborných předmětů maturitních oborů

Zkušební komise - odborný výcvik

Předseda Ing. Iva Řežábková Předseda František Peml
Místopředseda Ing. Věra Drábková Místopředseda Luboš Stýblo
Členové Ing. Jiří Rieger Členové Petr Brych
Mgr. Iva Chauturová Václav Staněk
Ing. Tomáš Back Pavel Mňuk
  Josef Teplý

 


Fulltextové vyhledávání

Vypsáno 3. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018 pro denní studium oboru Stavebnictví a vybrané učební obory:

http://www.spsstavebni.cz/prijimaci-rizeni