Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Pro učně > Závěrečné zkoušky 2016

Závěrečné zkoušky 2016



Datum konání:
1.6.2016
Datum ukončení:
15.6.2016

Harmonogram závěrečných zkoušek 2016

 

1. 6. 2016                   písemná část ZZ pro obory truhlář, tesař

2. 6. 2016                   písemná část ZZ pro obory zedník, malíř

 

2. 6. – 3. 6. 2016        praktická část ZZ pro obor tesař

2. 6. – 6. 6. 2016        praktická část ZZ pro obor truhlář

3. 6. – 6. 6. 2016        praktická část ZZ pro obory zedník, malíř

 

13. 6. 2016                 ústní závěrečná zkouška třídy 3.C    obor tesař

          komise č. 2 – zasedací místnost ve vstupní hale školy  8,00 hod.

 

14. 6. 2016                 ústní závěrečná zkouška třídy 3.C    obor truhlář

          komise č. 1 - zasedací místnost ve vstupní hale školy  8,00 hod.

 

15. 6. 2016                 ústní závěrečná zkouška třídy 3.D    obor zedník

          komise č. 4 – společenská místnost DM-3   8,00 hod,

 

          ústní závěrečná zkouška třídy 3.D - obor malíř a lakýrník

         komise č. 5 - společenská místnost DM-3  10,00 hod.

 

21. 6. 2016                 slavnostní předání výučních listů na zámku v Pardubicích 15,00 hod.

 

 

Termíny závěrečných zkoušek jednotlivých tříd a oborů

 

3.C-TR                       Truhlář

30. 5. 2016                 klasifikační porada

1. 6. 2016                   písemná část ZZ

2. 6. – 6. 6. 2016        praktická část ZZ

7. 6 – 13. 6. 2016       studijní volno

14. 6. 2016                 ústní závěrečná zkouška 8,00 hod. komise č. 1

21. 6. 2016                 slavnostní předání výučních listů na zámku 15,00 hod.

 

 

3.D-TEMZ                  Tesař

30. 5. 2016                 klasifikační porada

1. 6. 2065                   písemná část ZZ

2. 6. – 3. 6. 2016        praktická část ZZ

6. 6 – 10. 6. 2016       studijní volno

13. 6. 2016                 ústní závěrečná zkouška 8,00 hod. komise č. 2

21. 6. 2016                 slavnostní předání výučních listů na zámku 15,00 hod.

 

 

3.D- TEMZ                 Zedník

30. 5 2016                  klasifikační porada

2. 6. 2016                   písemná část ZZ

3. 6. – 6. 6. 2016        praktická část ZZ

7. 6 – 14. 6. 2016       studijní volno

15. 6. 2016                 ústní závěrečná zkouška 8,00 hod. komise č. 4

21. 6. 2016                 slavnostní předání výučních listů na zámku 15,00 hod.

 

 

3.E-ZMK                    Malíř a lakýrník

30. 5. 2016                 klasifikační porada

2. 6. 2016                   písemná část ZZ

3. 6. – 6. 6. 2016        praktická část ZZ

7. 6 – 14. 6. 2016       studijní volno

15. 6. 2016                 ústní závěrečná zkouška 10,00 hod. komise č. 5

21. 6. 2016                 slavnostní předání výučních listů na zámku 15,00 hod.

 


Fulltextové vyhledávání

Vypsáno 3. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018 pro denní studium oboru Stavebnictví a vybrané učební obory:

http://www.spsstavebni.cz/prijimaci-rizeni