Dne 13. 5. 2026 se žáci 3.A ze SPŠ stavební zúčastnili exkurze na Úřadu práce v Pardubicích. Cílem návštěvy bylo seznámit žáky s možnostmi uplatnění po ukončení studia, službami úřadu práce a situací na trhu práce.
Během programu získali žáci informace o vyhledávání zaměstnání, tvorbě životopisu, pracovních pohovorech i možnostech dalšího vzdělávání. Součástí exkurze byla také prezentace aktuálních pracovních příležitostí v oboru stavebnictví a nabídka brigád jak u nás, tak i v zahraničí.
Exkurze byla pro žáky přínosná a pomohla jim lépe se orientovat v možnostech budoucího pracovního uplatnění.