V souladu s tím se dne 12. 2. 2013 uskutečnila přednáška zaměstnanců stavebního úřadu. Jejím obsahem byly novinky ve stavebním zákoně. Přednášky se zúčastnili žáci 3. a 4. ročníků oboru Pozemní stavitelství a jejich odborní učitelé. Celou akci navrhla a připravila ing. Iva Řežábková.