Česky English Ukrainian
Drobečková navigace

Úvod > Pro veřejnost > Aktuality > Informace k výuce od 1.11.2021

Informace k výuce od 1.11.2021Vážení rodiče,

myslela jsem si, že tento školní rok bude výuka plynulá. Bohužel, i do činnosti naší školy zasahuje opět Covid 19. Prosím Vás o to, abyste sledovali informace v Edookitu, které budeme v proběhu změn aktualizovat. Pravidla výuky v případě nakažených žáků se řídí pokyny příslušné hygienické stanice. V současné době platí to, že se případná karanténa týká žáků, kteří nejsou očkovaní. Očkovaní žáci mají právo navštěvovat školu, ovšem pokud je celá třída v karanténě, přechází i část očkovaných žáků na distanční výuku. Pokud by bylo ve třídě více žáků očkovaných, bude probíhat výuka přímo ze třídy, kde budou žáci očkovaní prezenčně a neočkovaní online. O každé situaci dané třídy Vás budeme vždy včas informovat.

Pokud by se u vašich dětí projevovaly příznaky, které by mohly svědčit o onemocnění Covid, prosím, neváhejte a nechte děti raději otestovat. V případě projevu respiračního onemocnění raději ponechte děti v domácím prostředí.  Omluvte děti u příslušného třídního učitele, a pokud to dovolí zdravotní stav dítěte, kontaktujte vyučující, kteří vám zašlou elektronickou komunikací pokyny ke studiu.

Důrazně však apeluji na používání ochranných respirátorů dle pokynů MZ ČR.

Vážení rodiče, předem se omlouváme za komplikace ve výuce. Bohužel, chyba není na naší straně. Budeme si společně s Vámi přát, aby covidová pandemie již ustála a nejenom výuka, ale i další aktivity probíhaly za účasti nás všech.

Přeji pevné zdraví a těším se za celý tým na vzájemnou spolupráci.

Mgr. Renata Petružálková, ředitelka školy

V Rybitví dne 29. října 2021


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů